Стенди для оформлення фойє школи

25 Notice: Undefined offset: 25 in /home/stendsg/stend-sg.com/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_moneymaker_template_product_category.tpl on line 132 (Рейтиг 4.96 из 5)
Будь ласка, оцініть категорію
3,052 грн.
№ Д-11034
6,985 грн.
№ Д-11013

Поширені запитання

❤️ Можна купити Стенди для оформлення фойє школи із змінами?

Так. Стенди для оформлення фойє школи можна змінювати. Можна міняти фон, форму, шрифт, назву, додавати або прибирати кармани, вставляти додатково зображення або текст.

❤️ Можна замовити Стенди для оформлення фойє школи по перерахуванню?

Так. Стенди для оформлення фойє школи, можна по перерахуванню, якщо потрібно, ми оформляємо повний пакет необхідних документів (Договір, накладну, специфікацію і ін.).

❤️ З якого матеріалу виготовляються Стенди для оформлення фойє школи?

Стенди для оформлення фойє школи робляться на пластиці ПВХ товщиною 4 мм. Зображення друкується на самоклеющейся плівці і методом аплікації наноситься на поверхню пластика.

❤️ Як кріпити Стенди для оформлення фойє школи до стіни?

Стенди для оформлення фойє школи кріпляться до стіни на дюбеля або саморізи.

Останні покупки
Інформаційний стенд "Біг-Бен"
Інформаційний стенд "Біг-Бен"
придбано: 29.08.2026 9:09
Notice: Undefined variable: text_customer in /home/stendsg/stend-sg.com/www/catalog/view/theme/default/template/module/last_order.tpl on line 15Олена
686 грн.
Стенд для кабінету психолога "Яблуко"
Стенд для кабінету психолога "Яблуко"
придбано: 26.08.2026 10:58
Notice: Undefined variable: text_customer in /home/stendsg/stend-sg.com/www/catalog/view/theme/default/template/module/last_order.tpl on line 15Тетяна
1,390 грн.
Наклейки для дитячого садка "Блакитні"
Наклейки для дитячого садка "Блакитні"
придбано: 26.08.2026 6:13
Notice: Undefined variable: text_customer in /home/stendsg/stend-sg.com/www/catalog/view/theme/default/template/module/last_order.tpl on line 15Елена
180 грн.
Стенди для кабінету німецької мови
Стенди для кабінету німецької мови
придбано: 24.08.2026 14:22
Notice: Undefined variable: text_customer in /home/stendsg/stend-sg.com/www/catalog/view/theme/default/template/module/last_order.tpl on line 15Наталія
2,500 грн.
Стенди для кабінету німецької мови
Стенди для кабінету німецької мови
придбано: 21.08.2026 15:29
Notice: Undefined variable: text_customer in /home/stendsg/stend-sg.com/www/catalog/view/theme/default/template/module/last_order.tpl on line 15Наталія
2,500 грн.
Стенд для кабінету психолога
Стенд для кабінету психолога
придбано: 21.08.2026 11:46
Notice: Undefined variable: text_customer in /home/stendsg/stend-sg.com/www/catalog/view/theme/default/template/module/last_order.tpl on line 15Наталя
355 грн.
Стенди для оформлення фойє школи