Валентина, Харьков
только что оформила заказ

Закрыть окно!

Отзывы покупателей

Інформаційний стенд
Якісно, вчасно, чемний, уважний, фаховий персонал.
Рейтинг:

Ірина Дергачі 09:02:49 04-25-2018
Стенди
Дуже дякую за оперативність вашій команді. Все зроблено швидко та якісно. Це дуже зручно для вчителів.
Рейтинг:

Ольга 17:07:22 04-19-2018
Стенди та портрети для кабінету "Українська мова та література"
Вибачте, що із запізненням, але дуже хочеться подякувати Вам за якісну і професійну роботу. Дякуємо Вам за ввічливість та розуміння. Окрема подяка менеджеру Євгеніі за уважність та доброзичливіст ь. Бажаємо Вам успіхів та процвітання. Будемо співпрацювати! Фото стендів у кабінеті надішлю пізніше (обов`язково)/
Рейтинг:

Світлана Бабічева Харків 15:01:40 04-16-2018
Відгук

Добрий день! Наш дошкільний заклад № 4 "Казка" м. Долинська вже не перший раз звертається до послуг компанії "Smart Group". Працівники компанії завжди ввічливо розмовляють по телефону і з розумінням, професійно відносяться до внесення змін, коректив до макетів стендів. Працівники нашого дитячого садочка висловлюють слова щирої подяки за вашу творчу, нелегку працю. Особливо хочеться подякувати консультанту-оператору НАТАЛІЇ за її толерантність, ввічливість, бажання допомогти! Бажаємо колективу компанії "Smart Group" успіху, вдячних клієнтів і фінансової стабільності! 
З повагою, завідувач Ірина Малага.

Рейтинг:

Ірина Малага 09:37:26 04-16-2018
Подяка за якісну роботу.
Вибачте, що із запізненням, але дуже хочеться подякувати Вам за якісну і професійну роботу. Замовляла батьківський куточок "Ромашка" для дитячого садка. Всі задоволені якістю, дизайном, гамою кольорів і терміном виготовлення. Спасибі Вам за ввічливість та розуміння. Працювати звами - це задоволення і гарний кінцевий результат. Звичайно, буду співпрацювати і надалі!
Рейтинг:

Аліса Володимирівна Гайсин 14:53:13 04-13-2018
Дякую за стенд з охорони праці. Окрема подяка менеджеру Євгеніі за уважність та доброзичливіст ь. Планую продовжити співпрацю, бажаю вам успіхів та процвітання. Тетяна, яДубовичі
Рейтинг:

20:07:07 04-11-2018
Подяка за замовлення
Замовляв комплект стендів для кабінету трудового навчання. З перших хвилин спілкування з менеджером Євгенією зрозумів що звернувся до уважних,компет ентних у своїй роботі людей. На всі мої запитання отримував досупну і вичерпну відповідь. Коли ж отримав замовлення - переконався , що не прогадав. Стенди чудово оформлені, яскраві, з досить корисною інформацією саме для роботи в шкільній майстерні. Все було виготовлено в зазначні строки. Велике спасибі всім працівникам за хорошу роботу, маю надію і подальшому звертатися за допомогою саме до цієї компанії. Спасибі ще раз і зі святом Світлого Хрестового Воскресіння, яке всі разом відзначатимемо саме завтра!
Рейтинг:

Анатолій Ромни 08:32:13 04-07-2018
Чудовий стенд
Замовляла стенд з комплекту - "Great Britain", дуже задоволена своїм замовленням,як ість стенду чудова, працівники сайту дуже уважні та відповідальні! Раджу всім замовляти на цьому сайті! Дякую Smart Group!
Рейтинг:

Ірина Василівна Новомиколаївка 21:11:11 04-04-2018
Дякую за співпрацю!Дуже якісно та швидко! Замовляли тут вперше, думаю не в останнє!!
Рейтинг:

11:43:14 03-28-2018
Подяка компанії за якісну роботу
Дуже вдячна компанії за гарну, якісну і вчасно виконану роботу. Замовляла комплект цитат для оформлення бібліотеки, куточок інформаційний "Правила поведінки в бібліотеці", стенд для столової "Правильне харчування" та банер "Останній дзвоник". Чудовий дизайн, доступна ціна, швидка доставка. Щира подяка компанії за чудову роботу!!!
Рейтинг:

Наталія Мельникова Вигода, Біляївського району 14:51:26 03-27-2018